مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان کرمانشاه، استعفا کرد +متن استعفا

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه در اعتراض به آنچکه مدیریت ی و غیر معمول خوانده است، خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی استعفا کرد.

متن این استعفا به شرح زیر است

بسم الله الرحمن الرحیم

اکنون با گذشت سه سال ونیم خدمت در اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی اصحاب فرهنگ و هنر  می توانندوضعیت فعلی فرهنگی استان کرمانشاه را با گذشته مقایسه نموده و به عدل وانصاف داوری کنند.

اینجانب دراین دوره که توفیق خدمتگزاری به فرهنگ این مرزوبوم را پیدا کردم ،در همه لحظات خدای سبحان را ناظربر اعمال ورفتارخود قرار داده و همواره در تلاش بودم که با وجود موانع پر شمار ، خدمتگزاری خدوم برای مردم فرهیخته کرمانشاه باشم.اکنون نیز برای کمک به آرامش ی استان ، تداوم ت های فرهنگی دولت و جلوگیری از  ت بازی های غیر معمول کوته اندیشان منفعت طلب ، استعفای خود را اعلام می نمایم .از وزیر محترم و فرهیخته فرهنگ وارشاد اسلامی  بواسطه اعتماد و درخواست تمدید ماموریت علی الرغم  مخالفت های استانی صمیمانه سپاسگزارم . آنچه  که برای اینجانب مهم بوده و هست  سرنوشت فرهنگ مردمی مظلوم و رنج کشیده است که قربانی منافع  باندی و جناحی شده است .

مردم عزیز کرمانشاه بخوبی می دانند که  باهمه کمبود هاو نامهربانی ها به عشق خدمت به آنها ساختم ودم بر نیاوردم و  به مددعنایت حضرت حق توفیقات بزرگی در تاریخ فرهنگ وهنر این کهن سرزمین رقم  خورد . اگر منابع مالی اجازه می داد کارهای بزرگ تری انجام می گرفت .

امروز از صمیم قلب خوشحالم که بار سنگین مسولیت از دوش من بر داشته می شود واز همه آنانی که مرادراین مدت یاری رساندند صمیمانه سپاسگزارم و آینده ای روشن و پرامید برای فرزندان ایران اسلامی از خداوند بزرگ مسالت می نمایم.

ابراهیم رحیمی زنگنه

خبر خوش استاندار کرمانشاه برای امهال وام زلزله‌زدگان

ویژه برنامه‌های فجر فاطمی در کرمانشاه برگزار می‌شود

ذخیره‌سازی میوه شب عید در کرمانشاه /عرضه ۲۰ درصد زیرقیمت بازار

پوسترچسبان‌هایی که در استان کرمانشاه بخشدار شدند!

تجلیل فرماندهان سپاه و بسیج استان کرمانشاه از مقام معلم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان کرمانشاه، استعفا کرد +متن استعفا

فرهنگ ,اسلامی ,استعفا ,ارشاد ,کرمانشاه ,استان ,فرهنگ و ,و ارشاد ,استعفا کرد ,کرد متن ,ارشاد اسلامی ,فرهنگ وارشاد اسلامی ,استان کرمانشاه، استعفا ,ارشاد استان کرمانشاه،

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بي نظير آنلاين تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟ می‌کشم ناز یکی تا به همه ناز کنم …! فروشگاه اینترنتی قاصدک طلایی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره خانواده واقع در ستارخان fanusvec استتیودنت استور فیزیک و فلسفه خبرگزاری جازموریان pax323 shamimlebaran